,
Tenis
Click For English
Bodrum Golf & Tenis Facebook Sayfası
BODRUM GOLF KULÜBÜ ORTAKLARINA DUYURU
27 Eylül 2017


Saygıdeğer Bodrum Golf Kulübü Ortakları;


 Bilindiği üzere 24.07.2017 tarihinde yapılmış olan Genel Kurulunda, Bodrum Golf Kulübü ve Tesislerinin kullanımı için üyelik sisteminin getirilmesi ve Kulübün giderlerinin bu üyelik sisteminin yıllık aidatları ile karşılanması ve yıllık aidatların tespiti için, Yönetim Kuruluna yetki verilmesi kararı oy birliği ile kabul edilmişti.


Bu doğrultuda Yönetim Kurulumuz 25.07.2017 tarihinde aldığı bir karar ile yıllık aidatları ve ödeme şeklini tespit etmiş bulunup, bu kararları siz değerli ortaklarımıza bildirmiştik.

 

Bu uygulama neticesinde kulübümüzün tesislerinden ve sahalarından yıllık aidatlarını ödemiş ortaklarımıza kulüp girişinde oluşturulan Kartlı Geçiş-Parmak İzi ile geçiş onayı verilmiş olup gerekli kart ve parmak izi tanıma prosedürleri gerçekleştirilecektir.


 Ve Maalesef ki; 3 Ekim 2017 tarihinden itibaren, yıllık ödentilerini yapmamış olan ortaklarımızın saha ve tesislere girmesi mümkün olamayacaktır.


 Bu sene itibari ile, üyelik edimlerini yerine getirmemiş olan ortaklarımızın daha sonraki dönemlerde üyelik sistemine girişleri, yönetim kurulunun karar ve onayı ile gerçekleşebilecektir.

 

Bu güzide Kulübümüzü ayakta tutarak yaşatabilmemiz için bütçe planlamalarımız zamanında ve doğru yapabilmemizin yegâne yolu gelir gider dengesini yaratacak tabloyu en kısa sürede görerek, buna göre hareket etmek zorunluluk haline gelmiştir.

 

Bu vesile ile bugüne kadar yıllık ödentilerini yapmış olan ortaklarımıza teşekkür eder, henüz ödenti yapmayan ortaklarımızın da kulübümüzün geleceği için en kısa sürede ödentilerini yapmalarını diler, zorunlu olarak uygulayacağımız tedbirler için hepinizin anlayışını bekler, saygılar sunarız.


 Not: İhtiyaç duyulması halinde; ödenti ile her türlü detay, Kulüp Genel Müdürü Caner Tuna’dan alınabilir ve iletişime geçinilebilir.


GARANTİ BANKASI IBAN : TR09 0006 2001 2280 0006 2998 07


TEB BANKASI IBAN : TR46 0003 2000 0000 0033 1901 65

26.09.2017