1/10 HOLES

Sol tarafı boydan boya sınır dışı olan bu çukurda green önündeki göl 210 metredir. Uzun vuran oyuncular sopa seçimini buna göre yapmalıdır. İlk vuruşta sola yakın kalmak daha avantajlıdır. Zira sağdaki bunker ve ufak dere tehlike teşkil edebilir. İkinci vuruşlarda ise greenin soluna ve arkasına dikkat edilmeli çünkü topunuz saha dışına çıkabilir. Green sağındaki iki bunkerede dikkat edilmeli. Bu çukur için ayrıca üzerinden geçen elektrik tellerine çarpan toplarda cezasız olarak vuruş tekrarı uygulanır.


2/11 HOLES

Bu çukurda vuruş yapacağınız sopayı rüzgara göre seçmelisiniz. Sol taraftaki sınır tellerine ve göle dikkat edilmeli. Ayrıca green üzerindeki meyiller sizi pata yapmakta zorlayabilir.


3/12 HOLES

Sahanın önü açık olan bu çukurunda greenin hemen önündeki ağaçlar sizi zorlayacaktır. İlk vuruşta sağ tarafta kalmanız avantaj olabilir. Soldaki zeytin ağaçlarına ve green arkasındaki yüksek duvara dikkat etmelisiniz.


4/13 HOLES

Aşağı meyilli olan bu çukurda sopa seçiminizi rüzgara göre yalpısınız. Burada greene nokta vuruşu önemlidir. Solundaki bunkerlara ve arkadaki sınır dışına dikkat edilmeli.


5/14 HOLES

Aşağı meyilli olan bu çukurda sopa seçiminiz çok önemlidir. Zira green etrafını çeviren büyük bunkera girmeniz kaçınılmaz olabilir. Ayrıca rüzgar faktörünü burada da düşünmelisiniz.


6/15 HOLES

Green bölgesi biraz sağ tarafta olan bu çukurda ilk vuruşta sahayı ikiye bölen dereyi geçmek önemlidir. Kısa vuran oyuncular tahta yerine demir bir vuruşla dereye yaklaşmalıdırlar. İlk vuruşta solda kalmak avantajdır. İkinci vuruşta green önündeki göle ve arkadaki bunkere dikkat edilmeli.


7/16 HOLES

Enlemesine dar bir greene sahip olan bu çukurun hemen arkasında dere bulunmaktadır. Ayrıca greenin solundaki ve önündeki bunkerlara dikkat edilmelidir. Sopa tercihlerinde rüzgar çok önemlidir.


8/17 HOLES

Yüksek bir greene sahip olan bu çukurda öndeki göle ve green önündeki iki bunkere dikkat edilmelidir. Ayrıca green arkasındada gizli bir bunker daha bulunmaktadır. Sopa tercihi rüzgarın yönüne göre yapılmalıdır.


9/18 HOLES

Sahanın en uzun çukurudur. Soldaki kademe binası ve range sınırı saha dışı olarak kabul edilmektedir. Vuruş mesafenize göre aradaki dereyi geçebilir veya öndeki göl ile dere arasına temkinli bir ilk vuruş yapabilirsiniz. İkinci vuruşunuzda greenin sağındaki bunkerlara ve arkadaki göle dikkat edilmelidir.