Golf
Click For English
Bodrum Golf & Tenis Facebook Sayfası
HAKKIMIZDA » Kaptan'ın Mesajı


SEVGİLİ GOLFSEVERLER,

BODRUM GİBİ TARİHİYLE, DOKUSUYLA, DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE, DÜNYAYA ADINI DUYURMUŞ BİR YERDE, BODRUM GOLF KLÜBÜNÜN KAPTANLIĞINI BANA LAYIK GÖREN, BODRUM GOLF KULÜBÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANI Sn. FİKRET ÖZTÜRK‘E, KAPTANLIĞI DEVİR ALDIĞIM Sn. RECEP DAĞLI’YA, GOLF KULÜBÜ KURUCU ÜYELERİNE, SAYGIDEĞER YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE, TÜM KULÜP ORTAKLARIMIZA VE EŞLERİNE BENİ BÖYLESİNE GURUR VERİCİ BİR GÖREVE LAYIK GÖRDÜKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM .

BODRUM GOLF KULÜBÜNDE, BAŞKANINDAN GREEN KEEPER INA KADAR, BÜYÜK BİR AİLE OLARAK, KULÜBÜMÜZÜ SEVGİ, SAYGI, HOŞGÖRÜ İÇERSİNDE DAHA NEZİH, DAHA SEÇKİN, DAHA MODERN, İLERKİ NESİLLERE MİRAS BIRAKILABİLECEĞİMİZ BİR GOLF KULÜP YARATMAK ARZUSUNDAYIZ. BU AİLE İÇİNDEKİ HERKESE KARŞI OLAN SORUMLULUĞUMDAN VE GOLF SPORUNA OLAN TUTKUMDAN DOLAYI, ÜZERİME DÜŞENDEN FAZLASINI YAPMAM GEREKTİĞİNİN BİLİNCİYLE GÖREVİ DEVR ALDIM.

BENİM İÇİN GOLF 1. TEEDEN 18. ÇUKURA KADAR BİR İNSANIN YAŞAMI BOYUNCA DENEYİMLEDİĞİ HEYECAN, DİNGİNLİK, KORKU, MUTLULUK, ÜZÜNTÜ VS. GİBİ YÜZLERCE DUYGUYU BİR ARADA YAŞATAN BİR SPOR DALIDIR.

HAYATININ HER ANINDA SPORDAN HİÇ KOPMAMIŞ, ÇEŞİTLİ SPOR DALLARINDA SPOR YAPMIŞ BİRİ OLARAK,GOLF SPORU TEK VAZGEÇİLMEZİMDİR. BUNDAN SONRAKİ GÖREVİMDE GOLFE OLAN BAĞLILIĞIM, TÜRKİYE GOLF FEDARASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİM VE BODRUM GOLF KÜLÜBÜ KAPTANLIĞIMDA, NE KADAR ONURLU BİR GÖREVDE OLDUĞUMUN HEYECANIYLA DEVAM EDECEKTİR.

TÜM GOLF KULÜPLERİNDEKİ, GOLFÇÜ ARKADAŞLARIMA BOL BİRDİE Lİ, BODRUM GOLF KULÜBÜNDEKİ ARKADAŞLARA DA BOL EAGLE Lİ GÜNLER DİLERİM…

ESEN KALIN…. MUTLU KALIN…

HÜSEYİN DEMİRAĞ

BODRUM GOLF KULÜBÜ KAPTANI